Як не стати одним із тих хто «тут колись працював»

    Свого часу я 7 років працював у великій дистрибуційній компанії, починаючи з мерчендайзера, пройшовши довгий шлях торгового представника та супервайзера. За цей період я побачив просто величезну кількість людей, які приходили в компанію, працювали декілька тижнів або декілька місяців і звільнялися або були звільнені по різним причинам. Багато цих людей після звільнення почали працювати інших компаніях на посадах торгових представників чи мерчендайзерів, а через деякий час, зустрічаючи їх на вулиці чи безпосередньо в торгових точках, я дізнавався, що за короткий термін часу вони вже змінили два, три, ато й чотири місця роботи.
    Так я почав задумуватися над тим, чому ж в людей не виходить досягти успіху в даній професії. Для мене це було дивним явищем, адже я прийшов в торгівлю зовсім не маючи навичок та задатків для того, щоб стати хорошим торговим представником. Я був худим, скромним хлопцем, який прийшов в компанію після закінчення інституту. Єдине що я вмів робити досить добре — це вчитися. Відповідно я почав робити все так, як того вимагав від мене мій супервайзер та скромний набір літератури, який мені дали освоїти. І в один прекрасний момент я зробив для себе висновок:
                           «Навіть мавпу можна навчити торгувати…»
    Так, я дійсно так вважаю і до сьогоднішнього дня! Єдине що потрібно робити — це робити «так як книжка пише».

    Саме тому я вирішив написати книгу для тих людей, які реально хочуть досягнути успіху в прямих продажах, книгу в якій зможу передати простими, доступними словами свій досвід та спостереженя в даній сфері. Основна моя ціль — це щоб Ти був не просто торговим агентом, а став МЕНЕДЖЕРОМ
    Так, прочитавши дану книгу ти зрозумієш різницю між цими поняттями, а також отримаєш чіткі інструкції, що потрібно зробити щоб досягнути успіху в компанії.
    В першій частині книги ти дізнаєшся як покращити свої особисті та професійні якості, в другій — як досягати мети вже безпосередньо в роботі з клієнтами
    В першій частині Ти:
— навчишся правильно ставити перед собою правильні цілі та досягати їх;
— дізнаєшся як встигати працювати і жити;
— зрозумієш яким чином виділятися серед своїх колег, щоб керівництво тебе помітило.
    В другій частині я навчу Тебе наступним речам:
— як правильно налагоджувати комунікацію з людьми;
— якісно проводити презентаці. продукту чи комерційної пропозиції;
— виявляти потреби клієнта за допомогою простих запитань;
—  дам визначення словам які варто вживати, а які взагалі не варто вживати під час спілкування з клієнтом та в житті в цілому
— відчувати та помічати сигнали готовності клієнта до покупки;
— долати заперечення та «закривати» угоди
— які бувають типи особстості та яким чином спілкуватися з кожним із них.
    Пройшовши всі ці на перший погляд прості речі разом зімною Ти досягнеш успіху в компанії, будеш виділятися серед інших торгових представників і як наслідок — отримаєш підвищення. Я знаю багатьох людей, які, будучи хорошими торговии агентами, не хотіли підвищення, мотивуючи ц тим, що їх і так все влаштовує. Це правда, вони дійсно хороші в своїй справі, заробляють пристойні гроші, разом з тим ніхто з них не задався простим запитанням: «а скільки ще часу я зможу бути торговим агентом?»  Це просте запитання, але коли Ти задаш його собі, я сподіваюся ти згадаєш мої слова : «торгового агента годують його ноги..» Так, ще жодна людина не вийшла на пенсію з посади торгового представника, тому тобі постійно потрібно рухатися вперед і вперед! І тільки не говори собі, що ти не зможеш, це не твоє, в тебе нема шансів! Колись в мене в команді була дівчина 25 років. На мої запитання чи хоче вона стати супервайзером вона казала що це неможливо. Це дійсно було складно для неї, адже за всю історію підприємства, жодна представниця жіночої статі не була на такій посаді. Але для мене це стало викликом і я сказав, що вона помиляється, потрібно просто показувати гідні результати та дотримуватися моїх вказівок. І вже через рік ця дівчина посіла місце супервайзера в моєму відділі, так як мене було переведено в інший відділ. 
І знаєш як так сталося? Все дуже просто: вона робила «так як книжка пише». 
    Саме тому я щиро вірю в те, що ти, прочитавши цю книгу, зумієш досягнути успіху в кар’єрі та підвищити свій рівень заробітньої плати. І запам’ятай : прірва між торговим представником і супервайзером в рази більша ніж відстань між супервазером і територіальним менеджером!

Рекомендуем курс:
Не пропускай самые интересные публикации для личностного роста. Подписывайся на нас в той социальной сети, которую любишь больше всего: Instagram, Facebook, Telegram.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Онлайн тесты на 5СФЕР

Самое популярное

В тренде на 5 СФЕР

Самое комментируемое

Курсы и вебинары

Самые популярные статьи - прямо на ваш имейл !

Подпишись на нашу рассылку и получи чек-лист «Важность постановки целей»