Етикет — мова свободи та впевненості!

Етикет – це ще одна мова, володіючи якою людина здобуває свободу та впевненість у своїх діях! Однією з китів цієї мови є столовий етикет!

Ця праця(книга) є моєю подорожжю, під час якої я поділюся знаннями та історіями, які накопичувала й зберігала не один рік, по крупинкам.

Як відомо, етикет – це правила, хоч і неписані. Як більшість людей , волелюбних, мені не подобалося слово «правила» адже зовсім не зрозуміло : «хто їх придумав ? Й чому я їм маю слідувати?»

Керуючись позицією, що правила повинні бути корисними, потрібними Й «вигадані» саме для покращення людського життя. Я вдалася до експерименту: задаючи, перевіряючи та відповідаючи собі питання: чому життя з правилами етикету роблять мене кращою? Чи дійсно з ними зручніше?

Експеримент зроблений, відповіді отримані – час поділитися цікавим та потрібним, щоб зробити ваше життя кращим; розповісти про світ: тонкощів столового етикету та вишуканих манер та продемонструвати важливість цих «неписаних» порад-інсайтів!

Сьогодні, бути соціально компетентними та не знати правил етикету й не вміти себе вести за столом, це – несумісні поняття.

 За столом ми проводимо час з різних життєвих питань: від буденних зустрічів з друзями та пишних святкувань до важливих ділових перемовин за обіднім столом із діловим партнерами.

 Один невірний крок під час бізнес-ланчу й враження про вас може бути зіпсоване або викличе підозрілість у вашому професіоналізмі. «Невдала» розмова з офіціантом, ділення рахунку, коли ви -ініціатор зустрічі — може залишити слід на вашій репутації.

А як прикро спостерігати за чарівними жіночим постатями, які візитують себе як освічені, вишукані, елегантні, але не вміють користуватися столовим приладдям й досить незграбно або їх вбрання не відповідає місцю, меті чи часу зустрічі.

 Знання правил столового етикету – це ваша соціальна компетентність! А , гарні й вишукані манери привертають увагу, приваблюють та ніколи не виходять з моди! Тому вчитися їм, удосконалювати та відшліфовувати їх слід, фактично, все життя.

Під час нашої подорожі сторінками цієї книги, я проведу вас чи тебе мій дорогий читачу, шляхами різних стилів сервіровки столу; ми з’ясуємо, про що свідчать знаки столового приладдя та які види серветок- помічниць існує й як найдоречніше ними користуватися ; зупинимось на темах , які слід вести під час світських заходів; розвіємо безліч міфів та поговоримо як вийти з небажаних, несподіваних ситуацій та ще багато іншого.

Рекомендуем курс:

Адже столовий етикет — це не про виделки та ножі!

 ? Це — про мистецтво жити! Насолоджуючись їжею, смакувати дари природи, як красиве дитя Всесвіту!

?Це — про мистецтво задовольнити одну зі своїх базових природних потреб гарно та гідно!

?Це – про мистецтво насититись не переївши!

?Це — про мистецтво несказаного зайвого слова, щоб це ж «зайве» не потрапило в шлунок!

?Це — про мистецтво смакувати саме життя!

А виделки та ножі — лише столове приладдя, «інструментарій», який створений допомагати вашому мистецтву БУТИ : охайним, елегантним, стриманим та віртуозним!

 У добру та захоплюючу подорож!

Ваша Альона Калініченко — експерт з питань етикету та вишуканих  манер.

Не пропускай самые интересные публикации для личностного роста. Подписывайся на нас в той социальной сети, которую любишь больше всего: Instagram, Facebook, Telegram.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Онлайн тесты на 5СФЕР

Самое популярное

В тренде на 5 СФЕР

Самое комментируемое

Курсы и вебинары

Самые популярные статьи - прямо на ваш имейл !

Подпишись на нашу рассылку и получи чек-лист «Важность постановки целей»