Твоє завтра — сьогодні

А що, коли тебе завтра не стане? Зупиниться все. Для тебе зупиниться. Бах! І чорний екран. Недопишеш, недомалюєш, недобіжиш… а так мріяв! Саме тому ти зараз читаєш і продовжиш читати цей текст. Мотивація, мабуть одне із тих слів, котре завжди у топі рейтингів. Поки ви читаєте це у Google за 0,45 секунди понад 37 мільйонів раз шукали «мотивація». 

У мене є знайома з улюбленою фразою: «Я заздрю тобі білою заздрістю.» Ніно надзвичайна молодчина і сама цього не усвідомлює. Постійно недооцінює себе, хоч без чоловіка виховує двох доньок та доглядає хвору матір. Для мене це подвиг! Вона хоче змін, бо погрузла у рутині. Звісно, захотіла їй допомогти. Запроронувала маленький експеримент,  зведений до простих кроків. Перше — вставати на світанку. Друге — робити зарядку. Третє — записувати ранішні думки у зошит щоб звільнити голову від зайвого. Ніно сказала, що  це круто і погодилась розпочати завтра. Тоді я попросила її щоб придбала собі красивий зошит для власних записів. Це все. Я поставила собі нагадування в телефон аби порозмовляти з Ніно і спитати чи  купила вона зошит. Знаєте відповідь? Вона була схожа на роздуту мильну бульбашку маленької дитинки.

— Я забула і взяла гроші лише на дорогу і, може, я куплю зошит коли отримаю зарплату…

-Вирішуєш ти,- відповіла.

-Не ображайся на мене, — відписала Ніно.

Минуло два місяці. Нічого не змінилося у неї. Багато змінилось у мене і продовжує круто змінюватись. Мотивація стала моїм супутником. Зараз я на чудовому марафоні з Іцхаком Пінтосевичем планую за триднять днів написати не одну а одразу дві книги. Люди, час пришвидшується. Позаду роки відліку і мрій припорошених невпевненністю, страхом, лінню, емоціями, відчуттям провини, зрештою важливим прийняттям рішення: «Від сьогодні я формую своє майбутнє». Усім страшно ризикувати. Міняти життя, залишаючи нагріте комфортне місце з нажитим «барахлом», що уже не вміщається ні у шафі ні в голові. Час не проблема. Усе в нашій голові. Всесвіт щедрий на подарунки і кожному на блюдечку подає тисячі шансів. Натомість одиниці, закотивши рукави, стиснувши зуби, зібравши лінь у кулак ловлять за гриву ранок, котять під гору камінь думаючи не про те, що не можуть, а про те які вони фізично витривалі та ще й в нагороду отримують безкоштовний подарунок — чудовий краєвид із вершини гори! Відчуваєте запах перемоги? Захоплення, гордість, радість за себе. Так! Ця вершина підкорена вами і час вирушати в іншу захопливу мандрівку. Яку? Ти вирішуєш!

Люди хочуть бути успішними, здоровими, рішучими, впевненими, зібраними, щасливими, багатими, коханими, активними, цілеспрямованими та мотивованими.

Рекомендуем курс:

Люди мають страхи, гординю, фобії, лінь, негативні емоції, невпевненність, провину…

Людям бракує сили волі, самодисципліни, відповідальності, оптимізму, впевненості, наставника, котрий вселятиме позитив, енергії, сміливості.

Здолаємо критичне роздоріжжя разом! Ваше життя не станція очікування. Дозвольте собі подорож. Я буду поруч.

Іванна Сікора.

Не пропускай самые интересные публикации для личностного роста. Подписывайся на нас в той социальной сети, которую любишь больше всего: Instagram, Facebook, Telegram.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Онлайн тесты на 5СФЕР

Самое популярное

В тренде на 5 СФЕР

Самое комментируемое

Курсы и вебинары